Srednja šola

Že v začetku devetega razreda sem začel misliti o srednji šoli in po mojem se z mano lahko strinja vsak ki se je za srednjo šolo že odločil, da je ta odločitev res težka saj se bo to upoštevalo v tvojem življenju in pri dvoji bodoči službi. Moja želja je zaenkrat le to, da bi lahko prišel v splošno gimnazijo Velenje ki je pod sklopom šol ŠCV(šolski center Velenje).

Prikaži izvorno sliko

VIR

Ta šola me je zelo privlačila pa ne le zaradi njenega izgleda temveč tudi zaradi njenega posnetka ob informativnem dnevu, ki je šolo sicer malo na dolgo vendar narejen z odliko. V njem učenci predstavijo šolo tako kot se spodobi in v posnetku povejo le glavne in osnovne stvari.

Seveda pa tukaj ni le splošne gimnazije tukaj so temveč tudi umetnostna gimnazija, športna gimnazija ter tudi strojna, okoljevarstvena, gastronomska in turistična šola.

Prikaži izvorno sliko

VIR

Tukaj pa je tudi video, ki to šolo predstavi:

Predstavitev šole » Gimnazija (scv.si)

Upam pa da se tudi po tej predstavitvi kdo odloči za isto šolo kot jaz.

Ta vnos je bil objavljen v Srednja šola. Zaznamek za trajno povezavo.